JimiCars.pl Logo

Wypożyczalnia samochodów premium
Wypożyczalnia samochodów sportowych Jimi Cars to miejsce, w którym spełniają się marzenia. Specjalnie dla zapaleńców, którzy kochają adrenalinę, miłośników ekskluzywnego szlifu i wszystkich tych, dla których najwyższa jakość musi iść w parze z najlepszymi markami aut na świecie, stworzyliśmy miejsce, w którym znajdziesz sportowe samochody premium w bogatej ofercie modeli do wyboru.

Ekstrawagancja sportowych modeli
Jesteśmy bezkompromisowymi fanatykami prędkości, rytmicznego pomrukiwania silnika i doskonałego stylu. Specjalizujemy się wyłącznie w wynajmie samochodów sportowych. Wiemy o nich wszystko i wybraliśmy dla was najlepsze z najlepszych – topowe światowe modele w prestiżowych opcjach wyposażenia.

Wygodne formy współpracy
Proces wynajmu uprościliśmy do granic możliwości – szybko i w przyjazny sposób, z nastawieniem na waszą wygodę. Nie pobieramy kaucji, a formalności ograniczyliśmy do niezbędnego minimum. Oferujemy wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy.

Elastyczność i komfort
Ofertę dopasujemy do twoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy samochody sportowe do ślubu z kierowcą lub bez. W przypadku wynajmu długoterminowego dostarczymy i odbierzemy auto w dowolnej lokalizacji na terenie całej Polski. Jeśli masz wątpliwości, który samochód wybrać – grono doświadczonych pasjonatów i specjalistów w branży czeka w gotowości, żeby odpowiedzieć na każde twoje pytanie.

Niezawodność, prestiż i nieograniczona swoboda
Spełnij swoje marzenia o podróżach ekskluzywnym samochodem sportowym – poczuj moc koni pod maską, wsłuchaj się w pracę silnika i zapomnij o wszystkim, co zostawiasz w style. Wynajmij sportowe auto na prestiżową imprezę, na której chcesz się pojawić w wielkim stylu z klasą. Sprawdź wybrane modele sportowych samochodów przed zakupem – przetestuj w trasie wszystkie, które cię kuszą i wybierz najlepszy dla siebie.

Najlepsze samochody sportowe na każdą okazję
Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami – wynajmujemy auta na targi, imprezy branżowe, przyjęcia, uroczystości, śluby i wesela, imprezy okolicznościowe. Jesteśmy dla was zawsze tam, gdzie potrzebujecie.

Gwarancja bezpieczeństwa
Wszystkie modele naszych samochodów posiadają niezbędne ubezpieczenia, są poddawane stałym przeglądom i serwisowane w autoryzowanych salonach – wynajem samochodów sportowych w Jimi Cars to gwarancja pewnej jakości i bezpieczeństwa..

loading